Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

ZO Jednota dôchodcov Slovenska - Turová

     Ustanovujúca schôdza ZO Jednoty dôchodcov na Slovensku bola zvolaná prípravným výborom na 16.11.2018 do malej sály kultúrneho domu Turová. Ustanovujúcej schôdzi sa zúčastnili  aj hostia - predseda KO JDS p. Hlaváč, predseda OO JDS p. Ološtiak a jeho zástupca p. Pivoluska. Na ustanovujúcej ČS sa členovia dohodli o výške členského na rok vo výške 5,00 €. Bola navrhnutá a schválená revízna komisia a výbor JDS ZO Turová.

Členovia výboru ZO JDS Turová:

Predseda:                   Oľga Tomanová

Podpredseda:             Elena Puškárová

Hospodár:                   Anna Puškárová

Členovia:                    RNDr. Anna Hudecová, Marián Mojžiš

 

Revízna komisia ZO JDS Turová:

Predseda revíznej komisie:                     Anna Rosenbergerová

Členovia:                                                Viera Kolibíková, Eva Kratková

Obec Turová poskytne na činnosť ZO JDS Turová miestnosť na stretávanie - opravený suterén Obecného úradu Turová, resp. malú sálu kultúrneho domu. Všetky nové informácie budú zverejnené na webovej stránke Obce Turová v podstránke - inštutúcie v obci. Aktualizáciu uvedenej podstránky bude aktualizovať výbor JDS ZO Turová prostredníctvom Obecného úradu Turová.

Členovia ZO JDS Turová odsúhlasili zverejňovanie fotiek (členov)  z jednotlivých akcií na webovom sídle obce Turová a v kronike ZO JDS Turová (zápis z ustanovujúcej schôdzi)

Podklady: Tomanová Oľga - predseda ZO JDS Turová

 


 

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

TUROVÁ
webygroup
ÚvodÚvodná stránka